10 let trvající práce v Roller Coaster Tycoon 2

Být gamer neznamená mít pouze nejlepší hardware, na kterém si spustíte ty nejnovější kusy ve 4K, nemusíte si kupovat to nejlepší z VR atp. Uplně stačí, když se zakousnete do nějakého herního projektu a ten se vám za pár let změní v naprosto epický kolos. 

Takovýchto projektů už jsme v minulosti byli svědky několikrát. Dlouhé roky strávené v CIV 2, pěti letý vývoj masivního světa v Minecraft no a nebo teď - 10 let trvající dřina v Roller Coaster Tycoon 2 - neuvěřitelné!

Virtuální architekt tohoto impozantního projektu je uživatel I-am-Prime, který vytvořil park s více než 15ti tématickými oblastmi, včetně parkovišť. A jak celé snažení dopadlo? Podívejte se sami.

 

 

RollerCoaster Tycoon 2

Uživatelské skóre: 60%
Vydavatelé: Atari, Infogrames
Vývojáři: Chris Sawyer
Žánry: Strategické, Simulátory

Datum vydání

15. října 2002 - PC
TOP komentáře
To samé jako první díl, jen více atrakcí a nová prostředí. Je tedy vlatně lepší si rovnou raději zahrát tento díl a první s klidem už vynechat.
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.