135 nových karet v Hearthstone: Knights of the Frozen Throne

Během Hearthstone Championship Tour, která se koná v Shanghai, Blizzard oznámili jejich novou expanzi Knights of the Frozen Throne. Oproti dřívějším rokům Blizzard nerozdělil novou expanzi na menší adventury, ale vydá vše najednou. Celkově se můžeme těšit na 135 nových karet. Každá nová expanze zároveň přinese jednu single-playerovou misi zdarma. 

Zároveň Blizzard představili nové mechanizmy, jako například Lifesteal, který bude léčit hráče, který kartu s touto schopností vyloží. Ve své podstatě to bude fungovat podobne jako Lifelink v karetní hře Magic. 

 

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Uživatelské skóre: 81%
Vydavatelé: Blizzard Entertainment
Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Strategické

Datum vydání

11. března 2014 - Mac
11. března 2014 - PC
17. dubna 2014 - iOS
15. prosince 2014 - Android
TOP komentáře
Jedna z nejlepších karetních her dnešní doby. I přes to, že hra je 3 roky stará, tak neumírá a její komunita se pořád zvětšuje. Pokud se chcete dostat na vyšší ranky, nejspíš se neobejdete bez investování...
Asi jediný hratelny karty v současnosti, HS jsou zábavný, neustále se vyvíjejici hrq, jediný co mně štve je jejich free to play system, kterej ve finale vyjde na víc peněz než jakákoliv jiná hra
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.