Aktuální spekulace ohledně Call of Duty

"Vesmírné" Call od Duty: Infinite Warfare u hráčů moc neuspělo, to si povězme na rovinu. Co tedy očekávat v roce 2017? Podle aktuálních spekulací to vypadá, že vývojáři zapomenou na celou sci-fi tématiku a vrátí se zpět ke kořenům. 

Prvně se podívejme na release date nového CoD. Přesné datum není určené, ale když se podíváme zpátky do minulosti, tak očekáváme, že nové vydání spatří světlo světa v prvním týdnu v listopadu. Těšit se můžou ti, kteří hrají na PC, PS4 a Xbox One. Teoreticky by se dalo uvažovat i o nové konzoli Nintendo Switch, na to bychom ovšem moc nesázeli a nepřijde nám to reálné. Co nám ale reálné přijde je fakt, že uživatelé PS4 by se mohli dočkat nějaké exkluzivitky.

Jelikož ještě neznáme ani název hry, je těžké předpovídat, kam bude hra zasazena. Jistojistě se ale tvůrci vrátí ke kořenům a jisté indície naznačují, že by se hra mohla odehrávat v Londýně během první či druhé světové války.

Samozřejmě ještě k novince nejsou žádné oficiální videa, proto se zatím můžete podívat na gamplay Infinity Warfare a posoudit, zda se opravdu jedná o propadák nebo vám tyto reakce přijdou přehnané.

 

Call of Duty: Infinite Warfare

Uživatelské skóre: 74%
Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Infinity Ward
Žánry: FPS

Datum vydání

4. listopadu 2016 - PC
4. listopadu 2016 - PlayStation 4
4. listopadu 2016 - Xbox One
TOP komentáře
Uf, tohle je těžký kousek. Ta hra dostala naložíno ještě dřív, než vyšla a já naprosto nechápu proč. Téma válek ve vesmíru, kde není jediný ufoun, ani emzák, bylo pro mě odjakživa velmi atraktivní a těšil...
Nice ????????
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.