Avengers konečně i jako hra

Již před dvěma lety nám Square Enix společně s Marvelem ukázali krátký padesátisekundový trailer na novou hru ze světa Avengers. A teď jsme se konečně dočkali dalších informací. Square Enix se o svém dalším velkém projektu rozpovídal na letošní E3. Co jsme se o této hře dozvěděli? Vše odpovíme ve článku,

 

Už známe příběh

Square Enix začlo svoji prezentaci této hry tříminutovou animovanou ukázkou ze hry, z které jsme se dozvěděli základní příběh. Avengers otevírají novou pobočku v San Franciscu, když najednou na slavném Golden Gates Bridge vybuchne bomba. Ukáže se, že se jedná o teroristický útok, který nedopadne pro Avengers dobře a celé San Francisco je zničené. Kvůli tomu se rozpadnou, podobně jako po událostech Kapitán Amerika: Občanská válka. Poté se příběh posune o nějaký čas dopředu, když se ve světě objeví větší hrozba, kvůli které se Avengers musí zase spojit

 

Trailer vypadá dobře

V traileru se objevují hlavní postavy z filmového MCU, a to Tony Stark jako Iron Man, Steve Rogers jako Kapitán Amerika, Black Widow, Bruce Banner jako Hulk a Thor. Za všechny tyto postavy si budeme moci zahrát. V ukázce jsme viděli jejich základní schopnosti, na gameplay si však budeme muset ještě počkat. Zatím však víme, že postavy nebudou vypadat stejně, jako jejich herci ve filmu a Iron manův oblek vypadá celkem komicky. 

 

Žádné mikrotransakce!

Po ukázce jsme se od Square Enixu dozvěděli, že se ve hře neobjeví žádné mikrotransakce. Dále oznámili, že vydáním této hry pro ně práce zdaleka neskončila a že se dočkáme dodatečného obsahu i dalších Avengerů, a to všechno zdarma! Hru si pak budete moct užít i v online kooperace až se třemi kamarády. Avengers vychází 20. května 2020 na PC, PS4, Xbox One a Stadii.

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.