Avengers přichází do Fortnite

Velice očekávané Avengers: Endgame se do kin dostane již tento týden (předpremiéra je ve středu) a opět to neskončí pouze na filmových plátnech, nýbrž se dočkáme i nového módu pro Fortnite, podobně jako tomu bylo u Avengers Infinity War s Thanosem. Co přesně od toho máme očekávat?

Dočkáme se velmi brzy

Tento nový mód pro Fortnite by se měl ve hře objevit již den po uvedení filmu v kinech, tj. ve čtvrtek 24.4. Bohužel však nevíme jistě, co to nakonec vlastně bude. Epic nám zatím teasoval na svém Twitteru štít Kapitána Ameriky, a pak ještě v úterý ukázal obrázek Stormbreakeru, nového "kladiva" od Thora. 

Několik teorií

I když zatím Epic přesně neprozradil, o co půjde, koluje již po sociálních sítích několik fanouškovských teoriích. První je taková, že budeme hrát za Kapitána či za Thora podobně, jako v minulém crossoveru za Thanose. Další možností je 1v1 souboj proti Thanosovi, což zní zase o něco zajímavěji, protože by to mohlo dosáhnout opravdu epických rozměrů. Je však také možné, že se dočkáme všech postav z MCU vzhledem k tomu, že Epic ukázal nejen štít, ale i Stormbreaker. 

Ať už to bude jakkoliv, je to od Epic docela chytrý marketingový tah. Osobně Fortnite vůbec nehraji, ale kvůli tomuto módu si ho s radostí nainstaluji a mód vyzkouším. Navíc je jasné, že Epic podobné akce umí, jak předvedl s Thanosem či s koncertem oblíbeného Marshmellowa

Fortnite

Uživatelské skóre: 31%
Vydavatelé: Epic Games, Inc.
Vývojáři: Epic Games, Inc.
Žánry: FPS

Datum vydání

25. července 2017 - PlayStation 4
25. července 2017 - PC
25. července 2017 - PlayStation Network
25. července 2017 - Mac
25. července 2017 - PlayStation Network
25. července 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Jako nevím co na tom všichni děcka vidí ale mě to nebaví třeba taková srdcovka Minecraft i když Minecraft je starý tak si myslím že by se na něj němělo zapomínat
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.