Battlefield Revolution potvrzeno! Těšit se můžeme i na nový mód Incursions.

Závěr večerní EA konference na Gamescomu si pro sebe ukousl Battlefield 1

Z červencového úniku informací již víme, že se můžeme těšit na edici Battlefield Revolution, která byla nyní oficiálně potvrzena. Přinese jak základní hru tak i Premium Pass. Edici si již můžete pořídit a to za 60 dolarů. Už podle traileru to vypadá, že se můžeme těšit na opravdu hodně nového obsahu.

 

 

Další velkou novinkou bylo odhalení Incursions, což je zburusu nový kompetitivní režim. Budete v něm strategicky bojovat ve dvou týmech po pěti hráčích, na malých mapách. Za zápasy budete získávat body, které se budou propisovat do bodového systému. Každý bod bude hrát velkou roli. Do alfatestu vstoupí v záři a prozatím se bude jednat o uzavřený alfatest. 

 

Battlefield 1

Uživatelské skóre: 81%
Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: FPS

Datum vydání

21. října 2016 - PC
21. října 2016 - Xbox One
21. října 2016 - PlayStation 4
TOP komentáře
Multiplayer mě moc nebaví, za to ty single player stories by si měli povinně pouštět vývojaři CoD, aby vědelí jak se dělá vojenská hra s chytlavou atmosferou
Naprosto super!Mulťák jsem nehrál,ale single pecka!
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.