Blíží se poslední DLC Mafia 3, nejprve si však stáhněte nový patch

Blíží se nám poslední přídavek Sign of the Times pro třetí díl Mafie a ještě než se tak stane, vypustili vývojáři objemný patch, který hru na dané DLC náležitě připraví. Update má 9,8 GB na Xbox One, 9,2 GB na PS4 a 11,3 GB na PC.

Kromě oblečků pro Lincolna se můžete těšit i na nové zbraně a techniky (například házecí nůž nebo zpomalené střílení).

V novém DLC si budete moct přestavět Sammyho bar, na což se už řada fanoušků hodně těší. Ve své podstatě ho budete muset postavit zpátky na nohy a když se vám to podaří, budete jej moct inovovat. 

 

Mafia III

Uživatelské skóre: 51%
Vývojáři: Hangar 13
Žánry: FPS, Závodní, Adventury

Datum vydání

7. října 2016 - PC
7. října 2016 - PC
7. října 2016 - Xbox One
7. října 2016 - PlayStation 4
7. října 2016 - Xbox One
7. října 2016 - PlayStation 4
7. října 2016 - PlayStation 4
11. května 2017 - Mac
TOP komentáře
Začátek super, hudba výborna...pak se to ale změní v šílenou nudu, z příběhu se stane hovadina, ktera se postupně nějak dostane do pozadí, že pak ani neni vnímano, že tam vlastně nějakej příběh je
Zklamání, velké zklamání. Hra má spoustu bugů, doufal jsem v český dabing, nejspíš už nebude. Zajímavých scén a misí je málo, většinu příběhu tvoří zabírání oblastí, komfrontování někoho. Tento stereotyp...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.