Bojové hry opět míří na vrchol

Vrchol slávy zažívaly bojové hry zejména v devadesátých letech. Poté přišel celkem strmý pád, kdy se na výsluní dostávaly naprosto jiné žánry. Nyní to ale vypadá, že staré dobré mlátičky jsou zpět a trhají rekordy prodejů.

Poté co v květnu se zejména v americe dostala do popředí hra Injustice 2, tak v červnu ji na trůnu vystřídal Tekken 7. Není překvapením, že na třetím místě se stále drželo GTA V, které je prostě nesmrtelné. 

Bojové hry jsou oblíbenější a oblíbenější zejména na americkém a díky Injustice 2 i na Japonském a Britském trhu. V našem regionu zatím prodeje nedosahují takových čísel, každopádně to vypadá, že bojové hry myslí svůj návrat opravdu vážně. 

 

Tekken 7

Uživatelské skóre: 63%
Vydavatelé: Bandai Namco Games
Vývojáři: Bandai Namco Games
Žánry: Bojové, Sportovní

Datum vydání

18. března 2015 - Arcade
2. června 2017 - Xbox One
2. června 2017 - PC
2. června 2017 - PlayStation 4
TOP komentáře
Zatím tato hra zcela naplňuje má očekávání. Atraktivní bojový systém, rozmanitý výběr postav, příběh, který líčí dění okolo Mishima Zaibatsu a nenávist Heihachiho, Kazuyi a Jina, velmi pěkná grafika, skvělá...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.