Časová náročnost Far Cry 5 bude podobná jako u předchozích dílů

Far Cry 3 a Far Cry 4 zabralo těm nejrychlejším kolem patnácti hodin, na což se můžeme těšit i v novém Far Cry 5. Samozřejmě se však jedná o ty nejrychlejší hráče, kteří jedou čistě na čas. Nemusíte se tak bát, že si kupujete hru na dva dny.

"Far cry 5 bude zhruba stejně dlouhé jako minulé díly" To uvedl Drew Holmes, hlavní scénarista. Jelikož na herní čas si nikdy hráči nestěžovali, můžeme to brát jako pozitivní zprávu.

Další informace se očekávají v brzké době. Pravděpodobně se můžeme těšit na robustnější systém přizpůsobení zbraní, takže nás čeká ještě více zábavy.

 

Far Cry 5

Uživatelské skóre: 82%
Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft Montreal
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání

27. února 2018 - PlayStation 4
27. února 2018 - PlayStation 4
27. února 2018 - Xbox One
27. února 2018 - PlayStation 4
27. února 2018 - PC
TOP komentáře
Opravdu, už tak dlouho jsem nebyla ničím tak pohlcená jako touhle hrou. Už od úvodního přivítání hlavním ''záporákem'' jsem byla úplně unešená a nepustilo mě to do závěrečných titulků. Nádherný otevřený...
Slvělá akční střílečka, super příběh, výborné postavy... Gameplay jsem si opravdu užil a je to pro mě nejlepší díl série
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.