CD Projekt Red připravuje více her

Po úspěšné herní adaptaci knižní série Zaklínač od polského autora Andrzeje Sapkowského se CD Projekt Red rozhodl vytvořit úplně jinou hru Cyberpunk 2077. Hra má již teď obrovská očekávání. Polská webová stránka Bankier.pl však podala zprávu od prezidenta CD Projektu, Adama Kicinského, že se chystají oddělené hry ze světa Cyberpunku. 

 

Ve vývoji jsou dokonce tři hry

První z nich bude samozřejmě již zmíněný Cyberpunk 2077, který vychází v dubnu roku 2020. Dále by však měl CD Projekt pracovat na multiplayerovém modu, zatím však není jisté, zda bude multiplayer zakomponován v základní hře či jako samostatný titul.

 

Pokračování Cyberpunku 2077

Vice prezident Piotr Nielubowicz však uvedl, že se chystá také další AAA hra, "Náš další velký projekt bude také v 'cyberpunk' universu. Již na něm pracujeme a bereme jej jako velký a pro nás inovativní projekt." Vypadá to jako bychom se měli dočkat také sequelu Cyberpunku.

 

Zdroj: techradar.com

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.