Celosvětový release Mega Man X DiVE již tento rok

Na oficiálním oznámení ještě ani nezaschl virtuální inkoust a již vám tuto informaci přinášíme. 

Vývojář Capcom Taiwan vypustí na svět novou pecku pro smartphony (jak iOS tak Android), konkrétně se bude jednat o Mega Man X DiVE. Uživatelé obou platforem se dočkají ještě v tomto roce. Jistě potěší to, že hra bude Free-to-play.

O co vlastně ve hře Mega Man X DiVE půjde? Jedná seo o takzvanou "side-scrolling" akční hru, která využívá 3D grafiky. Obsahuje veškeré prvky stejnojmenné herní série Mega Man X. Těšit se tedy můžete na skákání, lezení a v neposlední řadě střelbu. Stejně tak nás neminou ani všemožní "Bossové", kteří svými variabilními skilly znepříjemní odpoledne nejednomu z nás. Pokud však Bosse dokážete porazit, měl by se váš arsenál rozšířit o jeho zbraně. 

Příběh bude ideální pro nerdy, je totiž zasazen do počítačového světa známeho jako "Deep Log", ve kterém jsou uložena veškerá data ze série Mega Man X. Nacházet se budete ve stavu, kdy se Maverickové pokusí tento svět zničit. Hrád budete moct za staré známé postavy, jako například X, Zero, Axl a další.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.