Civilization VI dostává cloud save

Pokud vlastníte Switch i Steam verzi Civilizace VI, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud se na obou zmíněných zařízeních přihlásíte na účet 2K, budete mít možnost uložit si váš postup ve hře a jednoduše si jej načíst na druhé platformě. 

Je to jednoduché

Vše co musíte udělat, je zaškrtnout ve hře políčko "multiplatform cloud", které vám umožní si uložit vaší rozehranou hru. Váš herní zážitek na Nintendu Switch je oproti PC verzi daleko horší, díky této změně však budete moct v pohodlí vašeho domova rozehrát hru a vzít si jí s sebou kamkoliv na cesty, což dělá z PC a Switche opravdu silnou dvojici. 

Nová naděje pro Steam?

Pokud by tuto funkci dostalo několik dalších her, mohl by se Steam posunout a krok vpřed a mít zase větší náskok nad Epic Games Storem. Je to opravdu pěkná představa - doma si zahrajete jakoukoliv hru na počítači, a pokud chcete opustit svůj domov, jednoduše nahrajete na server váš save, a pak si ho zase stáhnete na Switch. To je vše! Váš dosavadní progress hrou máte nyní kdekoliv s sebou. 

Zdroj: gameinformer.com

Sid Meier's Civilization VI

Uživatelské skóre: 85%
Vydavatelé: 2K Games
Vývojáři: Firaxis Games
Žánry: Strategické, Tahové strategie

Datum vydání

21. října 2016 - PC
TOP komentáře
Civilizace VI má hodně co napravovat v dalších aktualizacích či datadiscích. Zároveň ale musím jedním dechem dodat jednu věc – ve svém základu má mnohem více obsahu, než její předchůdce. Obsahuje všechny...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.