Cristiano Ronaldo hlavní hvězdou FIFA 18

Pravděpodobně to ani jinak být nemůže. Ať už patříte do tábora Messiho nebo Ronalda, nemůžete titul pro nejlepšího hráče světa za aktuální rok přiřknout nikomu jinému než právě fenoménu jménem Cristiano Ronaldo. Ten dokázal překvapivě zvednout nad hlavu trofej na EURU ve Francii, obhájit s Realem Madrid Ligu mistrů a k tomu dobít i Španělský titul.

Nemůžeme se tak divit, že hlavní hvězdou novinky ze série FIFA bude právě tento Portugalský kouzelník se sedmičkou na dresu. Pokochat se již teď můžeme trailerem právě s tímto borcem. 

 

 

Dále již také víme, že FIFA 18 vyjde ve třech edicích, kdy standardní bude stát 60 euro a dotanete k ní 5 balčíků do Ultimate Teamu, 8 speciálních dresů a Cristiana Ronalda na pětizápasové hostování. Další edici je edice Ronaldo, kdy dostanete 20 balíčků a 3 denní early access. Edice Ikona vyjde na 90 euro a obsahuje vše co předchozí edice, jen balíčků dostanete 40 a každý týden hostování hráče z týmu týdne a Ronalda dostanete na 5 zápasů - ne ale Cristiana, nýbrž legendárního brazilského útočníka Ronalda!

K tomu se váže i další informace a to ta, že legendární hráči dorazí kromě Xboxu i na PS4 a PC. Microsoft tak přijde o svou exkluzivitu. Z legend je zatím oznámen pouze Ronaldo. 

FIFA 18

Uživatelské skóre: 88%
Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: EA Vancouver, EA Sports
Žánry: Sportovní

Datum vydání

29. září 2017 - Xbox One
29. září 2017 - Nintendo Switch
29. září 2017 - PlayStation 4
29. září 2017 - PC
29. září 2017 - PlayStation 4
29. září 2017 - PlayStation 4
TOP komentáře
zatial fajn hlavne sa mi pacia nove rezimy vo FUT a pokracovanie rezimu Cesta
Klasika..mohu hrát pořád dokola...bavi me to....dobra hra...vsem doporučuju
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.