Detroit: Become Human se podívá na PC

Detroit: Become Human, původně exkluzivita pro Playstation 4, bude v budoucnosti dostupná pro PC hráče. Detroit však není jediná PS4 exkluzivita, která se podívá na PC, doplní ji totiž Beyond: Two Souls a Heavy Rain. Tyto hry však nebudou dostupné na Steamu, nýbrž na konkurenčním Epic Games Store. 

Velká událost pro Epic

Epic Games to se svým obchodem myslí opravdu vážně. Naposledy vyfoukli Steamu v únoru Metro Exodus těsně před vydáním, a teď získali exkluzivity z Playstationu, které se původně ani neměly na PC objevit. Všechny tři tyto hry napsal a režíroval David Cage a byly vydány společností Quantic Dreams. Zatím však nevíme, kdy si budeme moct třeba zmiňovaný Detroit zahrát, protože nebylo oznámeno datum vydání. Pokud si tedy Detroit: Become Human chcete zahrát, budete si muset ještě chvíli počkat, je to však lepší, než kdyby na PC nevyšlo vůbec.

Heavy Rain je příběh o čtyřech  postavách, které se octnou u případů tzv. "Origami Killer", který nechává místech činu origami. Heavy Rain bylo původně pouze pro PS3, ale dostalo update i pro PS4 v roce 2016.

Beyond: Two Souls je o dívce jménem Jodie Holmes, která má spojení se záhadnou bytostí známou jako Aiden. Beyond: Two Souls bylo také původně exkluzivita pro PS3, ale v roce 2015 bylo také uvolněno pro PS4.

Detroit: Become Human je nejnovější hra od Davida Cage. Ve hře sledujete příběh tří androidů ve společnosti, kde se stali androidi sluhy a musí tak bojovat o své právo pro existenci. Hra vyšla v roce 2018 pro PS4.

Pokud bude Epic Games takhle pokračovat v získávání exkluzivit pro svůj obchod, bude s tím muset Steam něco udělat a jejich "válka" o exkluzivity se nejspíš přiostří.

Zdroj: thegamer.com

Detroit: Become Human

Uživatelské skóre: 91%
Vývojáři: Quantic Dream
Žánry: Puzzle, Adventury

Datum vydání

25. května 2018 - PlayStation 4
TOP komentáře
Hi, I found a cool method of penis enlargement, here [url=https://bit.ly/2N4bBAl]https://bit.ly/2N4bBAl[/url]
Naprosto dokonalý příběh, který si můžete zahrát několikrát a vždy bude mít jiný konec.
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.