DICE odhalilo DLC pro Star Wars: Battlefront 2

EA a DICE odhalily obsah DLC The Last Jedi, který bude možný stáhnout pro Battlefront II. DLC přidá nový obsah, jak pro Singeplayer, tak hlavně pro Multiplayer.

Nové DLC je  nazvané "The Last Jedi Season" a je součástí projektu od DICE, které se soustředí na to, aby Battlefront II zahrnoval obsahze všech filmů Star Wars. Hra Battlefront II vychází dříve než film - Poslední z Jediů, takže základní verze hry nemůže události a postavy z 8. epizody logicky obsahovat, ale značná část z tohoto DLC bude dostupná již od 5. 12. 2017 a to je volba Frakce. Hráči si budou moci vybrat the First order nebo New Republic a poté pro svou frakci splnit vybrané úkoly. 

 K dispozici bude také nová mise pro kampaň pro jednoho hráče, která zůstává protagonistou Iden Versio při vytváření prvního řádu. Mise se nazývá Vzkříšení a bude k dispozici ve stejný den jako obsah pro více hráčů.

Těsně před premiérou 8. epizody Star Wars, tedy 13.12., bude do světa Battlefrontu II vypuštěn i zbytek DLC a to bonusový obsah, což je nová mise do režimu jednoho hráče a nazývá se ,, Vzkříšení, "  dále postavy Finna a kapitánky Phasmy, kteří budou hratelní pouze v režimu pro více hráčů a nové mapy Crait a D'Qar.

EA uvedla, že všechny DLC pro Battlefront II budou zdarma. Hra vychází 17. listopadu na platformách PlayStation 4, Xbox One a PC.

 

Finn a kapitánka Phasma

Star Wars: Battlefront 2

Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání

17. listopadu 2017 - Xbox One
17. listopadu 2017 - PlayStation 4
17. listopadu 2017 - PlayStation 4
17. listopadu 2017 - PlayStation 4
17. listopadu 2017 - PC
17. listopadu 2017 - Xbox One
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.