DLC pro Middle-earth: Shadow of War je nyní dostupné

Nové rozšíření pro hru Middle-earth: Shadow of War, které se jmenuje Slaughter Tribe Nemesis je nyní dostupné. DLC přidává spojence Mordoru, kmen Slaughter s vlastními unikátními zbraněmi, bojovým stylem, novými misemi a pevnostmi a spoustu divokých bitev. 

DLC obsahuje:

Tribal Showdowns - Nové mise umožňující hráčům čelit kapitánům z kmene Slaughter přinášejícím jedinečné výzvy k dokončení.

Tribal War Bands - Pomozte vašemu spojenci nebo si od něj nechejte pomoci a porazte svou nemesis, protože kapitání z kmene Slaughter si s sebou přivedou bojovníky, aby se s Vámi utkali v bitvě.

New Fortress Theme - Pevnosti nyní mohou nést charakteristiky kmene Slaughter, včetně tematických památek, rozhleden a trůnové místnosti Overlord.

Legendary Gear set -  Zahajte lov na legendární kmen skřetu Slaughter, abyste získali legendární Gear set s možnostmi dalšiho vylepšení.

Blood Ambush - Vyžeňte kapitány kmene Slaughter pomocí následnictví na postech ve kmenu, tím, že budete přepadat a zabíjet buď výše nebo níže postavené skřety.

Navíc je k dispozici řada bezplatných aktualizací a funkcí pro všechny vlastníky Shadow of War:

Endless Siege - Braňte své pevnosti proti Sauronovým silám, zatímco se Temný pán snaží získat celý Mordor zpět do svých rukou.

Rebellion - Zničte povestalce Ologů a Uruků ve svých silách, když se snaží podkopat Bright Lorda.

Enhanced Photo Mode – Zachyťte všechny bitvy a obléhání a aplikujte nové filtry, rámečky a textury s aktualizací režimu Enhanced Photo Mode.

 

Middle-earth: Shadow of War

Vývojáři: Monolith Productions
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

10. října 2017 - PC
10. října 2017 - PlayStation 4
10. října 2017 - Xbox One
10. října 2017 - PlayStation 4
10. října 2017 - PlayStation 4
TOP komentáře
Shadow of War pokračuje v příběhu Taliona, který hodlá vymýtit zlo z Mordoru a jde po krku samotnému pánovi temnot. Využije k tomu nový prsten moci i vlastní armádu skřetů, jak přesně na to půjde už ale...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.