Dočkáme se pokračování Tomb Raider

I přestože trilogie Tomb Raider začala v roce 2013 titulem Tomb Raider a skončila loňským Shadow of the Tomb Raider, vypadá to, že tato herní série ještě nekončí. To nám sdělil producent Jonathan Dahan v rozhovoru pro IGN. 

O Tomb Raider ještě uslyšíme

"Byl bych velice překvapen, kdybychom toho neviděli více", uvedl Dahan. "Momentálně nemůžeme říct více, o tom, co bude dále, ale byl bych velice překvapený, kdybychom o této sérii ještě něco neslyšeli."

Série Tomb Raider je jedna z největších a nejznámějších sérií v gamingu, ale nejenom v něm, o Tomb Raider je dokonce natočený i film.

Budeme si muset počkat na nové konzole

Dahan dále řekl, že se nemůže dočkat toho, "co nás čeká z hlediska technologií". Tato věta téměř určitě odkazuje na Microsoft a zvěstech o jejich představení nové next-gen konzole na E3 a o Sony, které také připravuje nový PS5. Xbox One a PS4 totiž vyšly v roce 2013, takže se jejich čas pomalu, ale jistě krátí a přichází čas na změnu.  

Pro fanoušky této série vyšlo nedávno nové DLC, nesoucí název The Grand Caiman. Znamená to, že se tvůrci o tuto sérií stále zajímají a že ještě není úplně "dead". Je tak opravdu možné, že se dočkáme i pokračování této již legendární herní série. 

Zdroj: gamespot.com

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.