E3 2017: Multiplayer Trailer Call of Duty: WWII

Co se nového Call of Duty: WWII týče jsme zatím měli možnost nahlídnout pouze do úvodního traileru, se kterým celou hru vývojáři představili. Nyní v rámci konference E3, která se koná v Californii, společnost Sony Interactive Entertainment oznámila další detaily a co hlavně, představili další trailer. Ten se tentokrát zaměruje na multiplayer. Hráči si budou moct vybrat ze 4 rozdílných divizí, kdy každá z nich má unikátní styl hraní. 

 

Call of Duty: WWII

Uživatelské skóre: 79%
Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Sledgehammer Games
Žánry: FPS

Datum vydání

3. listopadu 2017 - PC
3. listopadu 2017 - PlayStation 4
3. listopadu 2017 - PlayStation 4
3. listopadu 2017 - PlayStation 4
3. listopadu 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Podle traileru návrat ke kořenům. Dalo by se říct konečně, ty moderní srágory z posledních let byly nehodný označení CoD. Stará dobrá tématika WW II, ta je zkrátka nepřekonatelná.
pribeh dobry, navrat k starym korenom ma donutilo si nainstalovat tuto hru. Grafika pekna ale single player na to kolko ma GB mohla byt dlhsia. Ak chceli hraca nalakat na multiplayer tak mali dat radsej...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.