EA konečně ukázalo street football

Na EA Play, které se konalo těsně před E3 2019, se dočkali nejen fanoušci Star Wars, ale také, jako každý rok, i fanoušci sportovních her. Na své si přišli hokejoví fandové i příznivci amerického fotbalu, a tak se nesmělo zapomenout ani na nejznámější sportovní titul od EA, Fifu. Všichni hráči této fotbalové strategie jsou po oznámení letošního dílu nejspíš radostí bez sebe, protože EA ukázalo nový mód, na který si museli počkat pěkně dlouho.

 

Nová Fifa Street poprvé od roku 2012

Každý pořádný hráč Fify si v roce 2012 zahrál také Fifu Street, která obdržela celkem dobré hodnocení. Od té doby jsme však nový díl této simulace pouličního fotbalu neviděli. Nyní však EA chystá pokračování, které ponese název VOLTA Football. Tentokrát to však nebude separátní díl, nýbrž si jej budou moci zahrát všichni, kteří si koupí Fifu 2020. V tomto módu si budete moci vytvořit svého vlastního hráče či hráčku a vydat se s ním do ulic. Na výběr bude hodně oblečení, různých účesů a několik oslav. Dále budeme mít možnost si zahrát fotbal na ulicích téměř po celém světě.

 

Novinek se dočká i hratelnost

Fifa 2020 slibuje vylepšení AI hráčů ve smyslu lepšího pohybu po hřišti. Tato změna by měla také ulehčit bránění, které je ve hře poměrně těžké. Jako vždy jsou také vylepšeny pohyby hráčů, takže bude hra zase o něco autentičtější. Novinkou jsou také tzv. Decisive Moments (česky rozhodující momenty). Díky tomu budou zajímavější sprintové souboje 1 na 1, nové animace sebrání míče, lepší kopání standardních situací a lepší zakončování než kdy dříve.

 

Fifa 2020 vychází 27. září na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

 

Zdroj: ea.com

 

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.