EA oznámilo datum vydáni UFC 3

Asi nejpopulárnějším zapásníkem MMA je irský Connor Mcgregor, který se dostal na obal pro hru UFC 3. Toto odhalení přišlo v tandemu s oznámením data vydání, které je už skoro za dveřmi. Pro nedočkavé fanoušky série bude k dispozici Beta verze a to v obdoví od 27.11. do 1.12. 2017 - registrace do Beta testování právě probíhá, takže neváhejte a přihlašte se.

Prozatím je většina nových funkcí a různých vylepšení zahalena v marketingových akcích, ale chybět by neměla technologie ,, Real Player Motion", která nabídne velmi realistické pohyby a údery vaší postavy. EA také prohašuje, že každá animace byla kompletně přepracováná a zachycena podle skutečných bojovníků, čímž má být z UFC 3 hra s nejvíce plynulým a citlivým pohybem ve sportovních hrách.

EA také slíbilo režim karíery, který je označován jako ,,G.O.A.T," nové módy do multiplayeru a UFC 3 se přidá k FIFĚ a NHLku v módu ULTIMATE Teamu.

McGregor doufá, že jeho vydání na obalu hry mu přinese větší štěstí než Rondě Rousey na UFC 2. Jejíž kariéra začala uvadat po šokové porážce s Holly Holm jen jeden den po oznámení, že Ronda bude na obalu.

EA UFC 3 bude vypuštěn do světa 2. února 2018 pro PS4 a Xbox One.

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.