Expanze Continuum pro CoD: Infinite Warfare je venku

Po Sabotage expanzi se Call of Duty: Infinite Warfare dočkalo dalšího rozšíření v podobě Continuum. Tato expanze vychází v první fázi pro PlayStation 4, ale Xbox a PC budou brzy následovat (cca měsíc). 

Těšit se kromě 4 nových multiplayerových map (Turista, Scrap, Archive a Excess) můžeme i na mapu Shaolin Shuffle Zombies. Ta je zasazena do sedmdesátých let v New Yourku, kde se setkáme s disco-zombiky a hlavní roli si zde střihla Pam Grier, která byla hvězdou známeho filmu Quentina Tarantina z roku 1997, Jackie Brown. 

Continuum je součástí DLC pass, který vás vyjde na 50 dolarů, popřípadě si jej můžete koupit samostatně. V tom případě z peněženky vysolíte 15 dolarů. Každopádně v rámci DLC pass se očakávají další dvě expanze. 

I když Continuum prozatím vychází exluzivně pouze pro PS4, zároveň s ní vyšel i patch s novými fixy, který je dostupný pro všechny platformy. 

 

Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum

Uživatelské skóre: 66%
Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Infinity Ward
Žánry: FPS

Datum vydání

18. dubna 2017 - PlayStation 4
30. června 2017 - PC
30. června 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Určitě doporučuji všem kteří hrají rádi FPS hry a milují COD sérii, tato hra je super a eště mně neomrzela! :)). Hraji jí na PS4 a žádný problém ;)
tato hra je super a jako fanoušek cod ji hraju skoro furt na ps i na pc
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.