Fanoušek přetvořil Zeldu: Breath of the Wild do 2D

Představovat si novou Zeldu, která vyšla v březnu tohoto roku a skoro ihned se stala trhákem, je zbytečné. Každopádně nás velmi zaujalo video z dílny jednoho vývojáře (WinterDrake), který začal pracovat na 2D verzi. Ta se jmenuje The Legend of Zelda: Breath of the NES a hráči si již teď mohou prostřednictvím dema část vyzkoušet. 

Demo umožňuje nahlédnout do použitých mechanismů, prozkoumat svět a spousty různých předmětů. Bohužel není stanoven žádný oficiální release date. Demo si můžete stáhnout ZDE (a pokud o něj máte zájem, stahovali bychom rychle, dokud se NINTENDO nerozhodne zakročit :) ) Každopádně se na stránce také dočtete, že WinterDrake schání další posily do týmu, takže pokud máte zájem ...

Ať už bude projekt fungovat dál a nebo mu Nintendo zatne tipec, to jak hra ve 2D vypadá se můžete podívat na videu níže. 

 

 

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Uživatelské skóre: 88%
Vývojáři: Nintendo EPD
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

3. března 2017 - Nintendo Switch
3. března 2017 - Nintendo Switch
3. března 2017 - Wii U
TOP komentáře
Už se těším jak si to zahraju, zatím jsem to hrál pouze u kamaráda :-)
Velmí zaujimavý otvorený svet
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.