FIFA 18: 5 novinek v módu kariéra

Tomu, že se společnost EA Sports v rámci své nejúspěšnější série FIFA věnuje především režimu Ultimate team, se nemůžeme vůbec divit. Fanoušci FIFA jednudeše tento režim milují a je to právě Ultimate tým, kterému EA Sports vděčí za takový úspěch.

Nyní se však i fanoušci single-playeru, kteří stále hrají starou dobrou kariéru, dočkají několika vylepšení, na které jsme čekali opravdu dlouho. To vše v nové FIFA 18.

1) Squad hub

Hned na úvodní stránce nyní vznikne prostor, který se bude věnovat hráčům vašeho týmu. Na první dobrou tak budete moct vidět veškeré zajímavé statistiky. Veškeré detaily o všech hráčich vašeho klubu budete mít na jednom místě, už tak nebudete muset proklikávat několika kategoriemi, aby jste viděli veškeré informace - jaká je jejich tržní hodnota, jak jsou na tom s kontraktem, jaké jsou jejich statistiky atp.

 

2) Setkání s hráči

Jednání s hráči je dnes pro management opravdu náročnější a náročnější. Dnešní hráči mají často nos nahoru, což je dáno zejména tím, že jim každý říká, že jsou nejlepší na světě a platí jim nehorázné častky. Celý trh se posunul jak v rámci přestupových částek, tak platů na zcela jinou úroveň. Posouvá se tak samozřejmě i náročnost jednání se samotnými hráči, kdy trenér a další pracovníci musí být již hodně dobří psychologové. Nově budete moct realizovat osobní setkání s jednotlivými hráči, na kterých můžete probrat jak se cítí, projednat novou smlouvu atd. Už by se vám tedy nemělo tak často stát, že váš nejlepší střelec, který hraje každý zápas a střílí spousty gólů prohlásí, že se neusadil a chce pryč.

 

3) Interaktivní vyjednávání v rámci přestupů

Asi největší změna se bude týkat vyjednávání přestupů. Zatím nevíme, jestli se to bude týkat všech přestupů nebo pouze přestupů těch největších jmen, každopádně už nic nebude jako dřív. Aby jste dokázali přesvědčit například Nemanju Matiče, aby přestoupil z Chelsea do Manchesteru United (stejně jako to udělal Mourinho), budete se s ním muset sejít a vše domluvit osobně. 

 

 

4) Jednání s agenty

V minulých letech jste se agenty "setkali" pouze když byl hráč nespokojen. Nyní však i tato úroveň bude ve hře zahrnuta mnohem více. Vyjednávání o nových smlouvách, výstupních klauzulích a dalších poplatcích bude mnohem náročnější. EA vytvořili řadu dialogů, ve kterých budete volit z několik možných odpovědí a dle toho se také bude konverzace směřovat. 

 

5) Nové akvizice budou představovány v médiích

V této oblasti FIFA zaostávala za sérií PES. To by se nyní mělo změnit. EA se nyní více zaměřila na PR a marketing ve hře, nově podepsané hvězdy tak budou představovány například ve videích na facebookovém profilu deníku The Sun. Třeba se v budoucnu dočkáme i reakce v rámci prodaných dresů atp.

 

FIFA 18

Uživatelské skóre: 88%
Vydavatelé: Electronic Arts
Vývojáři: EA Vancouver, EA Sports
Žánry: Sportovní

Datum vydání

29. září 2017 - Xbox One
29. září 2017 - Nintendo Switch
29. září 2017 - PlayStation 4
29. září 2017 - PC
29. září 2017 - PlayStation 4
29. září 2017 - PlayStation 4
TOP komentáře
zatial fajn hlavne sa mi pacia nove rezimy vo FUT a pokracovanie rezimu Cesta
Klasika..mohu hrát pořád dokola...bavi me to....dobra hra...vsem doporučuju
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.