FIFA 18 Wishlist: 10 věcí, které MUSÍ hra obsahovat

FIFA 17 je sice hodně parádní záležitost a to zejména díky Frostbitu a novince v podobě The Journey, ale i tak je třeba se stále postouvat kupředu. Proto přinášime ve zkratce 10 věcí, které musí EA bezpodmínečně začít řešit. Nebo nemusí, ale my prostě chceme! :)

 

 

1) Chytřejší rozhodčí. Nebylo by od věci, kdyby kluci pobrali alespoň o trošku víc rozumu než ti, kteří pobíhají po okresních trávnících.

2) Lepší podoba reálných trenérů. Jasně u Mourinha nebo Guardioly se to opravdu povedlo, ale celkově? No ruku na srdce, z obrázku níže opravdu nepoznáváme Davida Moyese, který spíš vypadá jako Ronald Koeman :)

 

 

3) Více ženského fotbalu. To sice není pro každého, ale na druhou stranu pokud chtějí být v EA co nejvíce komplexní, na ženský fotbal nesmí zapomínat.

4) Reálnější fanoušci. Hra samotná se posunula opravdu daleko, ale fanoušci? To je zatím celkem bída.

5) Standardní situace. FIFA 17 přinesla nové zahrávání penalt a vůbec dost změnila zahrávání rohů atp. Každopádně by na tom chtělo ještě dost zapracovat. Je hezké, že v tréninku pověsíte 5 přímáků z 5-ti do šibenice, když pak v zápase z daleka netrefíte ani zařízení.

6) Rozšíření The Journey. Když už je mod Cesta, tak by ta cesta neměl končit hned za stadionem. Určitě bychom se přikláněli k širšímu obsahu.

7) Komentáře. Stále ohraná písnička, pořád to stejné. Trošku bychom to oživili.

8) "polidštění Alexe Huntera". Těžko to popsat jedním slovem, ale nová The Journy stojí pouze na Alexi Hunterovi a prostě nám připadá, že je občas těžké k němu více přilnout, jeho reakce jsou ploché a celkově se ten charakter moc nemění a je vidět, že vše jede v šabloně, kterou jen tak nezměníte.

9) VR? No po pravdě nevíme moc jak by to dopadlo, ale určitě by to mohlo být hodně zajímavé.

10) Vylepšení kariéry. Díky extrémnímu úspěchu Ultimate teamu tvůrci trošku upozadili dříve základní stavební kámen - kariéru. Ta už by chtěla trošku oprášit a nová vylepšení by jí slušela.

FIFA 17

Uživatelské skóre: 85%
Vydavatelé: EA Sports
Vývojáři: EA Canada
Žánry: Sportovní

Datum vydání

27. září 2016 - Xbox 360
27. září 2016 - PC
27. září 2016 - PlayStation 3
27. září 2016 - Xbox One
27. září 2016 - PlayStation 4
29. září 2016 - PlayStation 3
29. září 2016 - Xbox 360
29. září 2016 - PC
29. září 2016 - Xbox One
29. září 2016 - PlayStation 4
TOP komentáře
Je to pecka, zase novej herní engine. Příběh je taky na pohodu, ale hlavně je to zase o kousíček reálnější! Pecka!
Ted se EA předvedla s novou grafikou na Nextgen konzole a PC + novým herním módem The Journey (Cesta). První pocity s hraní jsem měl úžasné, skvělá grafika, Alternativní příběh, ale po nějaké době hraní...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.