Forza Motorsport 7: rozdíly mezi edicemi

Novinka ze série Forza, Forza Motorsport 7, je již pár dní venku a to konkrtétně pro Xbox a PC. Pokud vás zajímají rozdíly mezi nábízenými edicemi, tak to vás Microsoft potěší, jelikož tyto rozdíly sepsal a my vám je tak můžeme naservírovat na zlatém podnose. Dle Microsoftu se jedná o nejhezčí, nejkomplexnější a nejautentičtější závodní hru, která kdy vznikla.

Standardní edice Forza Motorsport 7

Tato edice obsahuje plnou verzi hry. Ta běží ve snímkování 60 obrázků za sekundu. Vybrat si můžete ze 700 druhů aut včetně největší sbírky vozů Porsche, Ferrari a Lamborgini. V žádné jiné hře tak rozsáhlá sbírka těchto luxusních značek nebyla. Ve hře nalezneme 30 prostředím a podmínkám na trati, které jsou dány dynamickým počasím.

Deluxe edice Forza Motorsport 7

Daná Deluxe edice obsahuje standardní plnou verzi hry. Zároveň však obsahuje i VIP členství (to má hodnotu 569 Kč) a dva balíčky aut - Hoonigan a Fate of the Furious.

Ultimate edice Forza Motorsport 7

Tato edice je logicky tou nejrozsáhlejší. Kromě veškerého obsahu, který naleznete v deluxe edici, získáte i přístup ke Car Pass, který má jinak hodnotu 859 Kč.

 

Forza Motorsport 7

Uživatelské skóre: 89%
Vydavatelé: Microsoft Studios
Vývojáři: Turn 10 Studios
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání

3. října 2017 - PC
3. října 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Za ty peníze jsem nečekal žádnou troškarinu ataky ne je to jedním slovem bomba zábava na dlouhé večery
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.