Ghost Recon Wildlands - trailer k DLC Fallen Ghosts

Pokud jste znovuobjevili chuť si zahrát Ghost Recon Wildlands a vlastníte Season Pass, tak máte štěstí. Ubisoft právě rozaslal své newslettery, aby všem připomněl, že druhé DLC, Fallen Ghosts, je nyní dostupné v rámci všech platforem pro všechny hráče, kteří vlastní zmiňovaný Season Pass. 

Pokud Season Pass nevlastníte, budete si moct Fallen Ghosts zakoupit od 6. června za cenovku kolem 15 dolarů.

 

Fallen Ghosts se odehrává po pádu kartelu Santa Blanca. Vojsko není schopno udržet kontrolu nad Bolívií a země se nachází v občanské válce. Aby Unidad mohli obnovit pořádek, získávají členy kartelů, veterány, žoldáky a zločince z různých blízkých zemí jako dobrovolníky. Společně tvoří novou brutální speciální jednotku: Los Extranjeros, která je zřízena ke sledování a odstranění všech amerických agentů.

DLC Fallen Ghosts bude obsahovat 15 nových misí, ve kterých hráči budou muset sundat čtyři nové šéfy, ve třech různých regionech. Začnete s novou postavou na úrovni 30 a jste vybaveni všemi hlavními herními dovednostmi. Jakmile se hladina úrovně zvýší z 30 na 35, budou si hráči moct odemknout devět nových dovedností, včetně fyzických, zbraňových a dronových dovedností.

 

 

 

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Uživatelské skóre: 83%
Vydavatelé: Ubisoft
Vývojáři: Ubisoft Paris
Žánry: FPS, Taktické strategie, Adventury

Datum vydání

7. března 2017 - PC
7. března 2017 - Xbox One
7. března 2017 - PlayStation 4
9. března 2017 - PlayStation 4
9. března 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Hra je v prvních pár hodinách zábavná, ale později si začnete uvědomovat, že se mise pořád opakují a opakují... Grafika je výborná, ale to nevyrovná celkem nezajímavý příběh (podobný Mafii 3, jdi tam -...
Nux
Hra vypadá po grafické stránce úžasně a se skvělou optimalizací zaručí, že hra není tak náročná a rozjedou ji i grafiky střední třídy. Velký arsenál a mnoho dopravních prostředků zajistí pár dobrých hodin...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.