Hellblade se prodává nad očekávání!

Pravděpodobně ani šéfové britského studia Ninja Theory neočekávali, že se novince Hellblade: Senua´s Sacrifice bude v prodejích tak dařit. Vypadá to, že tento umělecký počin se zařadí do žebříčku těch nejzajímavějších her tohoto roku. 

Kreativní ředitel Tameem Antoniades prozradil, že studio aktuálně pracuje na vývojářském deníčků, který popíše celý proces výroby a distribuce, včetně čísel a to proto, aby deníček sloužil jako jakýsi návod pro další vývojáře. Zároveň prozdradil, že původní očekávání byla taková, že se hra nezaplatí ani za 9 měsíců po vydání. Realita je však jiná a hra byla zpalacena již za 3 a půl měsíce. Distribuci si studio řeší samo, což je z hlediska finančního zhodnocení pro studio výrazně zajímavější. 

 

Hellblade: Senua's Sacrifice

Uživatelské skóre: 89%
Vydavatelé: Ninja Theory
Vývojáři: Ninja Theory
Žánry: Indie, Hack and slash, Adventury

Datum vydání

8. srpna 2017 - PC
8. srpna 2017 - PlayStation 4
8. srpna 2017 - PlayStation 4
TOP komentáře
Výborná hra. Tu je vidieť že sa dá kvalitný AAA titul vydať aj s cenou pod 30€ bez microtransakcii a zvládne to aj tak malé štúdio ako je Ninja Theory. Palec hore a odporúčam, tá atmosféra je perfektná.
Tak tohle byla jízda! Startovní cena 800 Kč může být odrazující a nelze nikomu vyčítat, když si počká třeba na 30% slevu. Ale! Peněz nelituji, protože sem si užil něco, co tu ještě nebylo, doslova. Hrajete...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.