Hledáme herní nadšence s touhou budovat obsah!

Jak už z nadpisu vyplývá, hledáme aktuálně pár nadšenců, kteří by rozšířili tým, který se stará o herní databázi CSHDD. Celková správa databáze je natolik náročný proces, že nezbývá tolik času na budování obsahu v podobě článků. Proto jsme se rozhodli, že dáme možnost dalším herním fanouškům, aby se mohli podílet na budování herní komunity. 

 

O co jde?

Hledáme nadšence, které baví sledovat aktuální novinky z herního světa. Od aktualit z herního prostředí, přes updaty, zajímavosti až po recenze. V rámci sekce článků se nekladou meze. A zároveň někoho, kdo si umí představit a bavilo by ho o těchto novinkách psát na našem webu.

Zájemce by měl ovládat český jazyk na takové úrovni, abychom nemuseli řešit gramatické chyby. Zároveň je výhodou znalost anglického jazyka, jelikož aktuality vycházejí dříve než kde jinde na zahraničních portálech. 

Budeme požadovat pravidelné psaní článků na denní bázi. Avšak nemusíš se bát, nehledáme nikoho na dlouhé slohovky. Často opravdu stačí 3 odstavce, které se doplní obrázkem, galerií či videem z youtube. Důležité je vždy pouze vystihnout podstatu věci. Zájemcům dáme k dispozici seznam zdrojů, ze kterých lze případně čerpat, rozhodně však nikomu nebudeme svazovat ruce v kreativitě. Ať už by někdo chtěl pouze překládat novinky ze zahraničních portálů, či psát dlouhé recenze, nebráníme se ani jedné formě.

Co z toho?

Co z toho budeš mít? Herní databáze CSHDD je živa především z píle lidi, kteří se o ni starají a věnují ji svůj volný čas. Nejsme nijak finančně ohodnoceni, naopak to děláme s láskou ke hrám a s touhou budovat kvalitní komunitu. Jednou z důležitých "odměn" tak pro tebe může být podíl na budování kvalitní herní komunity na rostoucím webu, který má ambici se neustále rozrůstat, z čehož by následně všichni mohli profitovat. Zároveň ale nechceme, aby jsi tuto práci dělal zadarmo, a proto jsme se rozhodli, že budování kvalitního obsahu ohodnotíme alespoň jednou za čas nějakou hrou či steam náhodným klíčem, ze kterého také mohou padnout zajímavé kousky. Prozatím to není mnoho, ale kvalitní obsah s sebou nese růst portálu a tím i možný růst v rámci odměn. 

To mě zajímá! Kam se mám ozvat?

Pokud jsi vždy chtěl spolupracovat na nějakém herním projektu a láká tě to, co popisujeme výše. Tak se nám určitě neváhej ozvat na mail cshdd@firamedia.cz Budeme se těšit! 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.