Horizon: Zero Dawn "Making of" dokument

Horizon: Zero Dawn vyšel v únoru tohoto roku na PS4 a takřka ihned sklidil úspěch. Společnost Sony nyní zveřejnila "making of" dokument. Jediné co je trošku škoda je fakt, že je dokument v nějakých částech v holandštině. Jelikož ale Youtube nemá problém s otitulkováním videa, stačí si zapnout ENG titulky a užít si zajímavý pohled do dílny vývojářů. 

Zkrácený popis Horizon: Zero Dawn - V otevřeném světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu statut alfa predátora. Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života. Přežívají v krajině plné impozantních lesů, velkolepých pohoří a působivých ruin zapomenuté civilizace.

 

Horizon: Zero Dawn

Uživatelské skóre: 89%
Vývojáři: Guerrilla Games
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání

28. února 2017 - PlayStation 4
1. března 2017 - PlayStation 4
2. března 2017 - PlayStation 4
TOP komentáře
Výborně zpracovaná akční adventura s RPG prvky ve velkém otevřeném světě je tu pouhý základ. Na něj ještě tvůrci Killzone navršili spoustu dobrých nápadů, inovací a systémů, které společně posouvají žánrovou...
Posapo svet ovladnuty robozvermi. Hell yeah. Parádna grafika ktorá vyždímala z PS4 čo sa len dalo. Škoda za je to exkluzívne na PS-ko lebo na PC by to vyzeralo ešte krajšie a hralo by sa to lepšie na klávesnici...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.