Hra s pirátskou tématikou Sea of Thieves se připlaví na Xbox One a PC

Na akci The Game Awards 2017 došlo k oznámení nové hry od studia Rare. Jedná se Sea of Thieves (Moře zlodějů) a jak již název napovídá bude se jednat o pirátské dobrodružství. Hra by měla přijít na trh 20. března 2018.

S oznámením data vydání se také odstartovalo odbodbí předobjednávek a případných bonusů a odměn, které za předobjednání obdržíte. Pokud se rozhodnete zakoupit hru již teď, získáte možnost zúčastnit se uzavřeného beta testování, jehož datum bohužel ještě není známo. Dále obdržíte Black Dog pack, což je sada oblečení nebo kostýmů  v černém odstínu s tyrkysovými prvky, dále i hudební nástroje a truhla či skřín, kde své vybavení uschováte.

Sea of thieves není pouze o přepadání lodí, námořních bitvách nebo soubojích na meče či pistole, které můžete znát z filmového světa. Má jít především o multiplayerovou pařbu, kde si vytvoříte nebo najmete posádku ( ještě není známo, jestli ta posádka bude složená z ostatních hráčů nebo to budou NPC) a společně se vydáte za lovem pokladů nebo jiného dobrodružství, na kterém se setkáte s bájnými mořskými tvory nebo ostatními hráči, kteří Vám budou chtít poklad vyfouknout. S ostatními lidskými hráči se můžete buď spojit nebo je poslat do říše Davyho Jonese, poté získané zlato utratit nebo někde zakopat a jako bonus můžete z vesela pět pirátské nebo námořnické písně.

K nalezení vašeho vnitřního piráta by měl posloužit trailer.

 

Sea of Thieves

Vydavatelé: Microsoft Studios
Vývojáři: Rare
Žánry: Adventury

Datum vydání

31. března 2018 - PC
31. března 2018 - Xbox One
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.