Kingdom Come Deliverance - lepší grafika pro PS4 Pro, žádný obsah pro VR

Michal Bartoň z Warhorse Studia odpovídal na řadu otázek, které vzešli z komunity samotné, ohledně plánovaného historického RPG Kingdom Come: Deliverance, na kterém pracuje tým Dana Vávry již několik let. 

Dozvědět jsme se mohli mimo jiné to, že vývojáři plánují lepší grafiku pro PS4 Pro s tím, že obsah hry ale zůstane takřka identický ostatním platformám. Zároveň potvrdil, že studio neplánuje obsah pro PSVR. Další zajímavosti se můžete dozvědět v rozhovoru, který přikládáme níže (naleznete zde nejen rozhovor s Michalem Bartoněm, ale i dalšími lidmi, kteří na vývoji spolupracují).

Co se vydání této velmi očekávané hry týče, tak zatím stále není známo přesné datum, ale dočkat bychomo se mohli již tento rok :)

Rozhovor:

https://forum.kingdomcomerpg.com/t/warhorse-studios-weekly-torch/29593/83

 

Kingdom Come: Deliverance

Uživatelské skóre: 85%
Vývojáři: Warhorse Studios
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

13. února 2018 - PlayStation 4
13. února 2018 - PC
13. února 2018 - Xbox One
13. února 2018 - Xbox One
TOP komentáře
Je to těžké, hra budí emoce a poměrně rozděluje. Já patřím však celkově k fanouškům toho, co se Vávrovi s jeho týmem podařilo v tom našem malém rybníčku vytvořit. Rozsahem scénáře opravdu monstrózní práce,...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.