Květnové hry pro uživatele s Gold membership na Xbox oznámeny

Společnost Sony i společnost Microsoft nabízejí pro své konzole prémiovou službu. Existuje řada způsobů, jak lákají hráče k měsíčním nebo ročním poplatkům, jednou z hlavních výhod členství jak u Sony tak Microsoftu jsou ale bezplatné herní tituly.

Každý měsíc nabízí společnost Sony i společnost Microsoft řadu her zdarma. Ty jsou hráčům k dispozici do doby, dokud si nezruší předplatné. A jaké tituly budou v květnu dostupné pro členy Xbox Live Gold

Lineup pro květen obsahuje celkem čtyři tituly, dva pro Xbox One a dva pro konzoli starší generace, Xbox 360. Nicméně, je dobré podotknout, že hry pro Xbox 360 budou kompatibilní i s Xbox One.

Xbox One 

 

Xbox 360

 

 

Hráči, kteří se rozhodnou pro Gold členství, získají přístup do multiplayeru, ke speciálním akcím, možností chatu a mnoho dalších funkcí, které se v rámci Gold membership stále rozšiřují.

Lara Croft and the Temple of Osiris

Uživatelské skóre: 76%
Vydavatelé: Square Enix
Vývojáři: Crystal Dynamics
Žánry: FPS, Puzzle, Adventury

Datum vydání

9. prosince 2014 - PlayStation 4
9. prosince 2014 - Xbox One
9. prosince 2014 - PC
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.