L.A. Noire pro Nintendo Switch

Hru L.A. Noire jistě všichni znáte. V poválečném boomu hollywoodského Zlatého věku, Cole Phelps, detektiv LAPD je vržen hlavou do města, kde se nekontrolovatelně šíří korupce, žhářství a série různých vražd, které musíte všechny objasnit a rozluštit tajemství tohoto města.

Hra na nové konzoli využívá revoluční technologii obličejové animace, která zachycuje všechny niance působení herce v obličeji v úžasných detailech. Zahrnuje kompletní originální hru a veškerý další obsah ke stažení, plus nové sběratelské předměty a detektivní obleky pro odemknutí, každý s jedinečnými speciálními schopnostmi.

Nabízí řadu nových vylepšení, včetně režimu Joy-Conu s gyroskopickými ovládacími prvky založenými na gestech, HD rumblem a novými širokými a přesahujícími úhly kamery a kontextovými dotykovými ovládacími prvky pro přenosnou detektivní práci.

 

L.A. Noire for the Nintendo Switch

Vydavatelé: Rockstar Games
Vývojáři: Rockstar Games
Žánry: Adventury

Datum vydání

14. listopadu 2017 - Nintendo Switch
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.