Launch Trailer - Wolfenstein II: The nEw Colossus

Vydání novinky Wolfenstein II: The New Colossus již klepe na dveře a proto tvůrci vydali Lanuch Trailer, který si můžete shlédnout níže. Zároveň nezapomeňte, že o tuto hru můžete soutěžit v rámci soutěže na našem portálu.

Popis Wolfenstein II: The NEw Colossus

The New Colossus dějově přímo navazuje na The New Order z roku 2014. Notorický likvidátor nacistů BJ Blazkowicz přežil souboj s generálem Deathsheadem a probouzí se v roce 1961, aby zjistil, že jeho milovaná Anya čeká dvojčata. A tak opět začíná akční old-school nářez, jak ho máme nejraději. 

OSVOBOĎTE AMERIKU

Svět Wolfensteina rozhodně není světem, kde by mohli v klidu vyrůstat potomci takových chrabrých frajerů. Deathshead je možná po smrti, ale znetvořená Frau Engel a její nacističtí kolegové stále vládnou světu železnou pěstí s hákovým křížem na každém kloubu. A tak musí Blazko a jeho noví i dobře známí přátelé začít s revolucí napříč Amerikou.

NACISTI I KROKODÝLI

I tentokrát nás čeká likvidace nacistů a jejich zrůdných robotických výtvorů, řada zbraní, z nichž některé můžete nosit v každé ruce, výrazné postavy nebo pestré lokace. Podíváme se do New Orleans, kde zcela přirozeně čeká konflikt nejen s nacisty, ale i s krokodýli. Další lokality zahrnují město Roswell v Novém Mexiku nebo Manhattan po dopadu atomové bomby. Jak už víme z časů The New Order, právě atomovka shozená na New York zapříčinila kapitulaci Ameriky během války.

 

Wolfenstein II: The New Colossus

Uživatelské skóre: 84%
Vydavatelé: Bethesda Softworks LLC
Vývojáři: MachineGames
Žánry: FPS

Datum vydání

27. října 2017 - PlayStation 4
27. října 2017 - PlayStation 4
27. října 2017 - PC
27. října 2017 - PlayStation 4
27. října 2017 - Xbox One
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.