Neil Robertson, profesionální hráč snookeru, se rozpovídal o tom, jak hry ovlivnily jeho kariéru

Světový snookerový šampion z roku 2010, který je původem z Austrálie, Neil Robertson, se rozpovídal o jeho dřívější závislosti na hrách jako League of Legends nebo World of Warcraft a jak tyto hry ovlivnily jeho kariéru. Neil v rozhovoru pro EuroSport uvedl, že hry jako LoL mu absolutně přerostly přes hlavu.

 

"Najednou se přistihnete, že sedíte před obrazovkou šest, sedm nebo osm hodin v kuse a to opravdu není nic dobrého pro vaše zdraví"

 

Robertson nicméně zdůraznil, že čas strávený hraním her ho sice nezastavil v získávání snookerových trofejí, ale zároveň dodal, že se mohl dostat ještě dál, vyhrát více turnajů.

Nezůstalo ale pouze u LoL nebo WoW, nejvíce závislý se prý stal na FIFA 14

 

"Byl jsem posedlý vyhráváním titulů proti ostatním hráčům. Mohl jsem ráno vstát, vzbudit mého syna Alexandera, vzít ho do školy, vrátit se, zapnout Xbox a bylo hotovo. Vždycky jsem si říkal, ještě jedna hra a najednou byly dvě odpoledne. To už bylo pozdě na to jít na trénink, protože jsem musel vyzvednou syna ze školy"

 

Zároveň byl ale stále součástí guildy ve WoW, kterou nechtěl nechat na holičkách při raidu, i když byl zrovna na turnaji v Číně.

 

"Když jsem se tam dostal, připojení bylo tak špatný, že jsem se nemohl dostat do hry. Zuřil jsem asi 4 nebo 5 dní. Jediné na co jsem mohl myslet byl návrat domů z Číny, abych se konečně mohl připojit. Všechno bylo najednou důležitější než snooker a to je absolutně šílený."

 

Celý rozhovor si můžete přečíst zde. Je to sice šílené, ale nebudeme tvrdit, že by nás to výrazně překvapilo :)

 

League of Legends

Uživatelské skóre: 75%
Vývojáři: Riot Games
Žánry: Real Time strategie

Datum vydání

27. října 2009 - PC
27. října 2009 - Mac
TOP komentáře
Hraji už nějaký ten rok, když jsem hru začínal hrát, bavila mě. ale každým rokem mě přijde horší a horší. Hlavně ta komunita, něco jinýho je hrát s týmem, který ví co dělá, jak má hrát a je komunikativní...
Odpad. Příšerná komunita, hratelnost updaty nejspíše dobré, ale hřebíčkem do hrobu je u této hry F2P titul, jelikož komunita toho využila...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.