Nová hra od tvůrců Firewatch se jmenuje In The Valley Of Gods

Vývojářské studio, které stojí za milovanou hrou Firewatch oznámilo jeho další velký projekt. Vývojaři tohoto studia se zaměřují na vytváření úchvatných vizualních efektů a vyprávění osobních příběhů. Tímto novým projektem má být In The Valley Of Gods (V údolí bohů).

Hra se bude nejspíše podle prvních záběrů odehrávat v Egyptě, Persii nebo jiné starověké (staré) zemi. Ikdyž existuje skutečné Valley of Gods a to v Utahu, ale prostředí hry tomuto místu neodpovídá. Trailer začíná černobílými snímky což naznačuje, že se příběh nebude odehrávat v moderní době. Hlavními hrdinkami budou pravděpodobně dvě průzkumnice, jejíž úkol je zatím nejasný. Obě postavy jsu si natolik jisté a odhodlané, že na svém dobrodružtví něco odhalí, že si sebou vzali i kameru (fotoaparát).

In The Valley of Gods sice nevyjde dříve než v roce 2019, ale vsadím se, že do té doby toho o hře ještě hodně uslyšíme a osobně se na tuto hru velmi těším. Bohužel však ještě nebyli oznámeny platformy, na kterých bude hra dostupná.

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.