Nová hra od tvůrců Limbo

Studio Playdead, tvůrci her s úžasnou temnou 2D grafikou Limbo a Inside, již v roce 2018 oznámili, že připravují novou hru. Tentokrát však má jít o větší hru než dvě zmíněné před chvílí a má se jednat o hru ve 3D prostoru. Nyní se však objevily fotky této očekávané hry na poměrně nečekaném místě.

 

Fotky vypadají skvostně

Studio Playdead zveřejnilo tyto fotky na místě, kde by je nejspíš nikdo nečekal, a to v inzerátech na volná pracovní místa. Naštěstí je tam však někdo našel a ukázal světu. Vizuální stránka hry je opravdu nádherná a vypadá to, že bude mít podobně temnou atmosféru, jako předchozí počiny tohoto studia. 

O samotné hře toho zatím však moc nevíme, neznáme totiž ani jméno. Víme jen, že budeme někde ve vesmíru, nejspíš jako ztroskotaný astronaut a snad se dočkáme i nějakého pořádného příběhu. Hra vyjde nejspíš v průběhu příštího roku na všechny platformy

 

Zdroj: spite.cz

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.