Nová mapa pro Battlefield 1

Battlefield 1 to rozhodně nebalí a těšit se můžeme na stále rostoucí obsah. Tentokrát vývojáři přicházejí s novou mapou, která nese název "Prise de Tahure". S informací přišla ve svém blogu společnost DICE, která poodhalila podrobnosti a screeny z nové mapy.

"Jsme rádi, že můžeme oznámit, že nová mapa nazvaná "Prize de Tahure" bude brzy zveřejněna k testování na CTE (Test Community Environment). Příběh se odehrává na podzim po Nivelle Ofensive, kde se francouzští vojáci zoufale snaží udržet znovuzískané území v Butte-de-Tahure regionu. Zákopová válka, adaptabilita, taktika - to je to co vás v nové mapě čeká!"

DICE také oznámila, že se na EA Play 2017, které začíná 10. června, můžeme těšit na představení nové expanze In the Name of the Tsar. Očekávat můžeme nové detaily, gameplay a oficiální release date. Co se release nové mapy týče, tak také zatím není známo, stejně jako data pro všechny tři plánované nové expanze.

 

 

 

Battlefield 1

Uživatelské skóre: 81%
Vydavatelé: Electronic Arts
Žánry: FPS

Datum vydání

21. října 2016 - PC
21. října 2016 - Xbox One
21. října 2016 - PlayStation 4
TOP komentáře
Multiplayer mě moc nebaví, za to ty single player stories by si měli povinně pouštět vývojaři CoD, aby vědelí jak se dělá vojenská hra s chytlavou atmosferou
Naprosto super!Mulťák jsem nehrál,ale single pecka!
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.