Oficiální odhalení Call of Duty: WWII během dneška živě na Twitch

Je jen málo věcí, kterými si můžete být opravdu jisti. Jednou z nich je každoroční vydání nového kusu Call of Duty. Loňský Infinite Warfare byl přijat se smíšenými pocity, nutno ale dodat, že IW moc nepomohl souboj s Battlefieldem 1 nebo Overwatchem. Menší úspěch posledního dílu a naopak obrovský úspěch dvou zmiňovaných her nejspíše zapříčinili to, že se vývojáři vrací zpátky ke kořenům a to je dle nás jedině dobře!

Nenechte si ujít celosvětové oficiální odhalení Call of Duty: WWII, které bude dnes (26. 4.) vysíláno prostřednictvím Twitch kanálu Call of Duty. 

 

 

Call of Duty: WWII

Uživatelské skóre: 79%
Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Sledgehammer Games
Žánry: FPS

Datum vydání

3. listopadu 2017 - PC
3. listopadu 2017 - PlayStation 4
3. listopadu 2017 - PlayStation 4
3. listopadu 2017 - PlayStation 4
3. listopadu 2017 - Xbox One
TOP komentáře
Podle traileru návrat ke kořenům. Dalo by se říct konečně, ty moderní srágory z posledních let byly nehodný označení CoD. Stará dobrá tématika WW II, ta je zkrátka nepřekonatelná.
pribeh dobry, navrat k starym korenom ma donutilo si nainstalovat tuto hru. Grafika pekna ale single player na to kolko ma GB mohla byt dlhsia. Ak chceli hraca nalakat na multiplayer tak mali dat radsej...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.