Oznámen třetí díl Watch Dogs

Od posledního dílu Watch Dogs uběhly již téměř tři roky. Nyní však na E3 oznámil Ubisoft pokračování této hackerské akce. Pokračování se bude jmenovat Watch Dogs Legion a bude se od předchozích dílů v několika věcech lišit.

 

Londýn po Brexitu

Tentokrát se podíváme do Londýna v blízké budoucnosti, ve které již Velká Británie vystoupila z Evropské unie. Ve městě je hodně věcí v nepořádku. Drony jsou nyní zakomponovány do společnosti, přičemž několik dronů používá londýnská policie na hlídání města. Všechny tyto drony jsou ozbrojené zbraněmi a celou doby prohledávají město a zjišťují, zda ve městě nejsou nějaké problémy. Nová soukromá bezpečnostní společnost Albion získala vliv po celém městě a zdá se, že společnost Blume z posledních dílů si také udržela značný podíl. 

 

Velký rozdíl oproti předchozím dílům

Ve Watch Dogs Legion nebude žádný hlavní protagonista. Místo toho budete ovládat organizaci DedSec, která stojí proti současné situaci ve městě a budete si tak moci do své organizace získat téměř kohokoliv. Každá postava bude mít celou řadu svých jedinečných vlastností, které pak ovlivní jejich herní styl. Získávání nových členů však nebude tak jednoduché. Budete je muset přesvědčit, že DedSec je zde "ta dobrá" a že má cenu pro ni riskovat svůj život. Pomocí svého skenu budete moci zjistit minulost daného jedince a zjistit, zda má smysl se snažit jej získat. 

 

Jsou zde tři třídy, které vaše postava může mít

První třída se jmenuje Enforcer, česky vymahač. Tato třída se zaměřuje na boj. Můžou své zbraně vybavit výbušnými náboji či pokládat miny. Další třída je Infiltrator, česky infiltrátor, což je třída se zaměřením na stealth. Mají k dispozici AR plášť, který je může na chvíli zneviditelnit. Jako poslední třída je ve hře Hacker. Hackeří jsou také zaměření na stealth, ale tentokrát pomocí svých vychytávek a dronů. V tomto dílu je jejich hlavní hračkou pavoučí dron, který má i možnost zabití.

 

Watch Dogs Legion vychází 6. dubna 2020 na PC, PS4, Xbox One a Stadii.

Watch Dogs

Uživatelské skóre: 66%
Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Žánry: Adventury

Datum vydání

27. května 2014 - PC
27. května 2014 - Xbox 360
27. května 2014 - Xbox One
27. května 2014 - PlayStation 4
27. května 2014 - PlayStation 3
18. listopadu 2014 - Wii U
21. listopadu 2014 - Wii U
4. prosince 2014 - Wii U
TOP komentáře
GTA od společnosti ubisoft tato hra rozděluje hráče na dva tábory 1 hra byla vellké sklamání 2 hra nebyla až tak velké sklamání sice je tam ještě co dodělat ale ujde to já patřím do druheho tábora
Podobná hra na styl GTA, ehm. Dobře kdybych to shrnul, příběh celkem zajímavý ale štvě mě hackovací technika, až moc jednoduchá je. Tato hra se vám snaží přizbůsobit tak, aby jste si přpadali jako všemocný...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.