Oznámeno pokračování Hollow Knight

Studio Team Cherry nedávno nečekaně oznámilo pokračování oblíbené metroidvanie Hollow Knight. Původně mělo jít pouze o DLC k původní hře, ale nakonec se kvůli velkému rozsahu rozhodlo studio udělat rovnou pokračování jménem Hollow Knight: Silksong.

První díl měl ve světě obrovský úspěch. Hollow Knight zaujalo hlavně překrásným grafickým zpracováním a úžasnou hratelností. V recenzích po celém světě obdrželo hodnocení i přes 9/10. Tato indie hra doposud dokázala prodat 2.8 milionů kopií, což je pro Team Cherry velký úspěch.

Hollow Knight: Silksong dostane novou hlavní postavu, hra se nyní bude točit kolem partnerky hlavní postavy, Hornet. Dočkáme se taky zasazení hry do nového prostředí, 150 nových nepřátel, nového města, nových bosů a také několika nových úkolů. Hornet bude mít také odlišné útoky od předchozí hlavní postavy, takže se nemusíte bát, že by byla hra repetitivní. V pozadí budou opět hrát nádherné skladby Christophera Larkina, který vytvořil hudební doprovod pro celý předchozí díl.

Jejich nová hra je zatím oznámena pouze pro PC a Nintendo Switch, ale nejspíš bychom se měli dočkat oznámení i pro Playstation a Xbox. Datum vydání zatím upřesněno nebylo.

 „Už od začátku jsme plánovali zasadit nové dobrodružství s Hornet do nového světa, ale jak jsme na tomto rozšíření pracovali, rychle se stalo moc velkým na to, aby zůstalo pouhým rozšířením.“, uvedl Team Cherry na jejich stránce.

 

Zdroj: polygon.com

 

 

Hollow Knight

Vydavatelé: Team Cherry
Vývojáři: Team Cherry
Žánry: Indie, Hack and slash, Plošinovky, Adventury

Datum vydání

24. února 2017 - Mac
24. února 2017 - PC
30. června 2017 - Nintendo Switch
30. června 2017 - Linux
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.