Oznámeno pokračování Hollow Knight

Studio Team Cherry nedávno nečekaně oznámilo pokračování oblíbené metroidvanie Hollow Knight. Původně mělo jít pouze o DLC k původní hře, ale nakonec se kvůli velkému rozsahu rozhodlo studio udělat rovnou pokračování jménem Hollow Knight: Silksong.

První díl měl ve světě obrovský úspěch. Hollow Knight zaujalo hlavně překrásným grafickým zpracováním a úžasnou hratelností. V recenzích po celém světě obdrželo hodnocení i přes 9/10. Tato indie hra doposud dokázala prodat 2.8 milionů kopií, což je pro Team Cherry velký úspěch.

Hollow Knight: Silksong dostane novou hlavní postavu, hra se nyní bude točit kolem partnerky hlavní postavy, Hornet. Dočkáme se taky zasazení hry do nového prostředí, 150 nových nepřátel, nového města, nových bosů a také několika nových úkolů. Hornet bude mít také odlišné útoky od předchozí hlavní postavy, takže se nemusíte bát, že by byla hra repetitivní. V pozadí budou opět hrát nádherné skladby Christophera Larkina, který vytvořil hudební doprovod pro celý předchozí díl.

Jejich nová hra je zatím oznámena pouze pro PC a Nintendo Switch, ale nejspíš bychom se měli dočkat oznámení i pro Playstation a Xbox. Datum vydání zatím upřesněno nebylo.

 „Už od začátku jsme plánovali zasadit nové dobrodružství s Hornet do nového světa, ale jak jsme na tomto rozšíření pracovali, rychle se stalo moc velkým na to, aby zůstalo pouhým rozšířením.“, uvedl Team Cherry na jejich stránce.

 

Zdroj: polygon.com

 

 

Hollow Knight

Vydavatelé: Team Cherry
Vývojáři: Team Cherry
Žánry: Indie, Hack and slash, Plošinovky, Adventury

Datum vydání

24. února 2017 - Mac
24. února 2017 - PC
30. června 2017 - Nintendo Switch
30. června 2017 - Linux
TOP komentáře
Velice Dobrá hra s výtečnou grafikou.Jako je to dost propracovaný takže stahujtee
jako vývojářům se to dost povedlo má to super děj moc se mi líbí je to dost na trpělivost ale pritom tak zábavné určitě stahujte
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.