Planeta opic míří z filmového plátna do světa videoher

Hru Planet of the Apes: Last Frontier vytvoří studio Imaginati, které je první herní divizí studia ,,Andy Serkis Motion capture Studio Imaginarium." Tudíž za vznikem této hry stojí sám Andy Serkis, který propůjčil svůj hlas, pohyby, mimiku lidoopovi Césarovi z planety opic, nebo Glumovi z LOTR, popř. Snokeovi z nové trilogie Star Wars.

Hra Vám umožní sledovat a ovlivňovat příběh několika nových skupin postav. Příběh se odehrává v semeroamerických skalnatých horách v době mezi filmy Úsvit planety opic a Válkou o planetu opic. Ve hře budete hrát, jak za lidskou skupinu, která přežila " opičí virus" tak za skupinu lidoopů, které zima a nedostatek potravin výhání ze skal d oúzemí ovládáných lidmi. Během hraní musíte pečlivě zvážit veškeré rozhodnutí, protože má mít každé svou roli, o tom kdo umře, přežije a jak se bude příběh vyvíjet dál rozhodujete právě Vy!

 

 

Planet of the Apes: Last Frontier

Vydavatelé: FoxNext Games
Vývojáři: Imaginati Studios
Žánry: Adventury

Datum vydání

21. listopadu 2017 - PlayStation 4
21. listopadu 2017 - PlayStation 4
během 2017 - Xbox One
během 2017 - PC
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.