PlayerUnknown’s Battlegrounds míří na Xbox

Snad největší hit roku 2017 PlayerUnknown's Battleground od firmy Bluehole Inc. dorazí 12. prosince 2017 na XBox One a zárověň na PC opustí režim předbežného přístupu.

PUGB bude na konzoli jako hra s předbežným přístupem a naleznete ji v programu Xbox Game Preview. Tato verze dorazí již s funkcí Vaulting (trezor), která je právě testována v počítačové verzi. S vydáním plné hry na PC dostanou hráči druhou herní mapu, která má být pouštní, o tuto mapu budou uživatelé Xboxu prozatím ochuzeni a zatím není známo kdy bude k dispozici.

Ředitel vývojařské firmy PUGB Chang Han Kim prohlásil, že verze pro PC i Xbox jsou vyvíjeny současně, ale každá verze má vlastní mapy i funkce, které se budou na Xboxu postupně měnit, tak jak to bylo u PC verze. Cílem je, aby obě verze bylo co nejříve sladěny.

Kim také dodal, že neexistují žádne plány na nákupy ve hře, takže by se z PUGB neměl v nejbližší době stát Pay2Win.

Hra pro PC i Xbox by měli mít stejnou cenu, která momentálně činí 779,- KČ.

 

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Uživatelské skóre: 77%
Vydavatelé: Microsoft, Bluehole Studio
Vývojáři: PUBG Corp
Žánry: Indie, FPS, Adventury

Datum vydání

23. března 2017 - PC
12. prosince 2017 - Xbox One
TOP komentáře
V tymu SUPER, mnohem zabavnejsi a hezci nez H1z1. Solo je ale fakt hardcore...nekdy proste ani nevis, jak zarves... Velke + je balistika a strelba...v tomdle mi to projde zabavnejsi arma. Sem zvedavej...
MEGA super hra.
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.