Podvody ve WoW vyjdou Bossland minimálně na 8,5 milionu dolarů!

Německá společnost Bossland známá svým softwarem, kterým obchází základní pravidla ve hrách jako World of Warcraft, Diablo nebo Hearthstone, pravděpodobně dost tvrdě narazí. Kdo by čekal, že se Blizzardu nebude líbit využívání Botů v jejich hrách :) 

Němci celý "botovací" software prodávali za cca 25 eur a hráči se tak mohli zvýhodňovat oproti těm, kteří hry hráli poctivě. Aktuálně Blizzard vyhrál soud v Německu a pokud se tomu tak stane i v Americe, bude muset společnost Bossland zaplatit na odškodném minimálně 8,5 milionu dolarů!

Proč si ale kazit den, radši si znovu pustíme super trailer na Legion :)

 

World of Warcraft

Uživatelské skóre: 82%
Vydavatelé: Blizzard Entertainment
Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

23. listopadu 2004 - PC
23. listopadu 2004 - Mac
11. února 2005 - PC
TOP komentáře
Hra která mi vzala dětství, dospívaní a kus dospělosti....nikdy už nic nebude tak skvělý jako všechen ten čas stráveny v Azerothu
I played since Vanilla! Promyšlené, vymakané MMOčko. Kde jsou ty časy, kdy se chodilo do 40 lvl a o lítání jsme si mohli nechat zdát.... Srdcovka, navždy...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.