Představena nová Pokémon hra

Již dlouho jsme věděli, že pro nás Nintendo chystá nové RPG hra ze světa Pokémon. Nyní nám ji však Nintendo oficiálně představilo na Pokémon Nintendo Direct 27.2. v 15:00 evropského času. Toto představění trvalo pouhých 7 minut, ale vše důležité bylo zodpovězeno. Hra se bude jmenovat Pokémon Shield a Pokémon Sword.

Z videa jsme se dozvěděli, že budeme moci prozkoumávat velký region jménem Galar. V tomto regionu najdete venkov, město, rozsáhlé pláně i zasněžené hory. Ze začátku si ve hře budete moci vybrat ze tří pokémonů. Grookey, roztomilý zemní pokémon, Scorbunny, ohnivý zajíček, a Sobble, malý vodní pokémon.

Hra také slibuje, že na vašich dobrodružstvích naleznete mnoho nových, zatím neviděných pokémonů, s nimiž se budete moct utkat proti dalším trenérům. Bohužel nebyl žádný z nových pokémonů (kromě základích tří) představen. Nintendo si tak nejspíš nechává prostor pro oznámení ještě dalších věcí na nějaké větší akci, nejspíš na letošní E3, která se koná v červnu.

Komunita okolo pokémonů si již stihla zamilovat nově představeného vodního pokémona Sobbleho, který vypadá velice roztomile. Po celém internetu již kolují fotky a memes ohledně toho, že Sobble je jasná a jediná volba pro trenéry v Pokémon Shield a Sword. Posuďte sami:

Hru bude nejspíš možné zakoupit opět pouze na Switch někdy ke konci roku 2019.

Zdroj: polygon.com

Pokemon Sword

Vydavatelé: Nintendo
Vývojáři: Game Freak
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

během 2019 - Nintendo Switch
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.