Představujeme - Nové multiplayerové akční RPG Age of Heroes VR

Vývojáři indie her, Omnigagmes, oznámili jejich nový herní titul Age of Heroes VR. Jedná se o multiplyerovou akční RPG, která brzy vyjde pro HTC Vive a Oculus Rift. Nejprve bude vypuštěna uzavřená beta, do které se můžete pokusit zaregistrovat. 

V Age of Heroes VR se ocitnete ve fantasy světě, ve kterém si můžete vybrat z mnoha hratelných postav a probíjet se nepřátelskými davy buď v singleplayeru nebo multiplayeru. Multiplayer bude připraven pro 5 hráčů a je dobré zdůraznit, že hra bude zcela kompatibilní mezi platformami. Každý hráč bude mít svůj avatar a bude moci komunikovat s ostatními hráči.

Hra bude ovládána pomocí skutečných pohybů těla tak, aby byla ještě více přiblížena realitě. Během hry budou moc hráči raidovat proti bossům, kdy bude vždy třeba využít trošku odlišných mechanik k jejich překonání. 

Pokud vás hra zajímá, určitě oceníte trailer níže.

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.