Profesionální hráči Overwatch si za rok vydělají více než milion

To, že se můžeme těšit na Overwatch ligu, kterou pořádá Blizzard spolu s Twitchem jsme již avizovali dříve. Nyní je však již jasné, že hráči, kteří se do dané ligy dostanou, budou mít na růžích ustláno. Do finální ligy se může probojovat každý, avšak jen hrstka se bude moct těšit z pohádkových peněz a zacházení. Minimální garantovaný plat pro hráče bude 50 tisíc dolarů ročně a zároveň mu bude hrazeno i zdravotní a důchodové pojištění. Týmy budou muset hráčům zajistit také ubytování a kvalitní tréninkové podmínky. 

Každý z profesionálních týmů musí mít mezi 6 až 12 hráči z různých zemí světa. Dokážeš se prostřílet k profi kontraktu i ty?

 

Overwatch

Uživatelské skóre: 84%
Vývojáři: Blizzard Entertainment
Žánry: Strategické, FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání

24. května 2016 - Xbox One
24. května 2016 - PlayStation 4
24. května 2016 - PlayStation 4
24. května 2016 - PlayStation 4
24. května 2016 - PC
TOP komentáře
Overwatch je hra kterou si může zahrát skoro každý a proto že má velmi dobře nastavitelnou grafiku. Můžete si vybrat jestli budete tank s dvouhlavňovou brokovniví na čtyři náboje a nebo jestli budete Tibetský...
Pohodová hra.
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.