Release date a Cinematic Trailer pro Reservoir Dogs: Bloody Days

Vývojáři Big Star Games spolu s filmovou společností Lionsgate dnes oznámili release date nové hry založené na legendárním filmu Quentina Tarantina, Reservoir Dogs. Top-down střílečka Reservoir Dogs: Bloody Days dorazí na Steam 18. května

Následovat bude vydání pro Xbox One a to ještě v tomto roce. Přesné datum zatím však oznámeno nebylo. O tom, zda hra vyjde i na další platformy, zejména pro PS4, se vývojáři zatím nezmínili.

Datum vydání však není to jediné čeho jsme se dnes od Big Star Gmaes a Lionsgate dočkali. Světlo světa spatřil i nový cinematic trailer, který vám samozřejmě přinášíme také. Těšit se můžete na všechny legendární postavy Mr. Blonde, Mr. Blue, Mr. Brown, Mr. Orange, Mr. Pink a Mr. White. Single-player nabídne 18 levelů, ve kterých se ocitnete mimo jiné v bance, nočním klubu nebo přístavu. 

Pokud by jste neznali filmovou předlohu, tak vřele doporučujeme. Jedná se o film, který vyšel v roce 1992 a letos tedy oslaví 25 výročí. Byl to vůbec první Tarantinův celovečerní film, ve kterém se objevili hvězdy jako Harvey Keitel, Steve Buscemi, Michael Madsen, Lawrence Tierney, Tim Roth nebo Chris Penn. 

 

Reservoir Dogs: Bloody Days

Vydavatelé: Big Star Games
Vývojáři: Big Games
Žánry: Strategické, Indie, FPS

Datum vydání

18. května 2017 - PC
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.