Super grafický mod pro Zaklínače 3

Zaklínač ani dva roky od vydání nepřestává bavit a tak se stále můžeme těšit z nových a nových věcí spojených s touto veleúspěšnou hrou.

Aktuálně se objevil nový mod z dílny moddera, který si říká Halk Hogan. Ten se rozhodl, že předělá do větší kvality textury pro PC. Vylepšíl tak střechy, kamenné zdi, povrchy, vegetaci, stěný ze dřeva, dveře, vodu a další prvky.

Mod můžete stáhnout ZDE. Ve videu níže si můžete porovnat původní a novou verzi. Dle slov autora mají tato vylepšení jen minimální dopad na chod hry. 

 

The Witcher 3: Wild Hunt

Uživatelské skóre: 95%
Vývojáři: CD Projekt RED
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání

19. května 2015 - PC
19. května 2015 - Xbox One
19. května 2015 - PlayStation 4
TOP komentáře
Jednoznačne najlepšie RPG ake zatial vyšlo.Príbeh čerpajúci z kníh je tu cítit na každom rohu. Ak ste čítali knihy tak vam to bude všetko do seba krásne zapadať.
Zaklínač je výborná RPG hra s nádhernou grafikou. Hlavní příběh je geniální, ale pokud jste se rozhodly splnit všechny vedlejší úkoly, které jsou mimochodem velice povedené a každý má svůj příběh, může...
více
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.