Super Mario Maker 2 má velmi zajímavé omezení

Nintendo představilo 28. června svoji novou hru, Super Mario Maker 2. Po úspěšném prvním díle všichni fanoušci čekali pouze na port hry na Switch, Nintendo se však rozhodlo přidat hodně obsahu a udělat úplně novou hru. Jak se ukázalo, nebyl to úplně špatný nápad.

 

Ve hře je hodně nového

Super Mario Maker 2 není pouze o vytváření levelů, jak se může podle názvu zdát. Hra nabízí i story mode, ve kterém tvůrci předpřipravili několik levelů pro hráče, které nebaví jenom vytvářet. Díky tomu můžete získat inspiraci k vlastním výtvorům. Základy tvoření vlastních levelů jsou vcelku jednoduché. Stačí pouze vybrat objekt či nepřítele a kliknout na místo, kde je chcete mít. Přibylo zde také několik nových objektů, jako třeba nakloněné roviny, houpačky, přepínače a mnoho dalšího.

 

Nemusíte hrát sami

Pokud jste někde s kamarády a nemáte co dělat, máte možnost si zahrát dokonce i tuto hru ve dvou a to v podobě kooperace na tvoření nových levelů. Samozřejmostí je také hraní výtvorů od ostatních hráčů. Super Mario Maker 2 má však zajímavé omezení. Každý hráč může mít v jeden moment na serverech Nintenda nahraných pouze 32 svých levelů, což je poměrně přísné omezení pro velké fanoušky této hry. Hra je však i přes tento zádrhel pořád kvalitní hrou, jak jsme od Nintenda zvyklí, takže si jí užijí úplně všichni.

 

Zdroj: polygon.com

 

Super Mario Maker 2

Vydavatelé: Nintendo
Žánry: Plošinovky

Datum vydání

30. června 2019 - Nintendo Switch
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.